Archiv pro rubriku: Kultura

Pouť na Petra a Pavla v Hrobcích

Zveme Vás dne 24. června 2017 na Pouť na Petra a Pavla v Hrobcích. Těšit se můžete na průvod obcí, soutěž dětí v hasičském sportu, hasičské ukázky a soutěže, divadélko pro děti, fotbalový srandamač a spoustu hudby k tanci i poslechu. Samozřejmostí jsou pouťové atrakce, jako jsou kolotoče, mašinka, labutě, trampolíny, aquazorbing a jiné.

Zveme Vás také do průvodu – přijďte se podívat na slavnostní průvod, který bude začínat v ul. Hlavní (konec vesnice na Židovice), projde obcí k pomníku padlým, kde se položí věnec a bude pokračovat na fotbalové hřiště. Na průvod se nemusíte jen dívat, ale můžete se po cestě k němu přidat a projít slavnostně obcí.

Zároveň hledáme malé i velké hráče a hráčky na fotbalový srandamač – nejde o žádnou soutěž, jen o zábavu na část hřiště a zkrácený čas. Pokud tedy umíte kopnout do míče a chcete si alespoň chvilku zahrát, můžete se hlásit u Míly Řípy – tel. 723 451 298.

plakát 2017

Dětský den v Hrobcích

Srdečně Vás zveme na oslavu Mezinárodního dne dětí formou Pohádkové cesty, která se bude konat v sobotu 3. června 2017 od 15 h. Start bude na cyklostezce u Tropicana Clubu, cíl na fotbalovém hřišti. Těšit se můžete na spoustu pohádkových postav a úkolů, skákací hrad, pěnu od hasičů a přiletí i letadlo s bonbóny.

plakát 1 dětský den